logo2.png
kisspng-google-logo-google-search-google-images-g-suite-google-adwords-5b5695e501bbf6.0297111215324011250071.png
fSlg.png
LIVE.jpg
Skylink Live TV vám přináší svobodu a volnost při sledování televize. Na vašem chytrém telefonu, tabletu nebo PC si můžete pustit živé vysílání vybraných programů nezávisle na sobě. Všichni to známe. Přijdete domů a váš oblíbený seriál už je v polovině. Nevadí! Pusťte si ho v klidu od začátku nebo se k němu vraťte kdykoli během následujících 7 dnů.
 
 • ​Bez dalších poplatků. Skylink Live TV v ceně všech balíčků
 • Sledování oblíbených programů na 4 dalších zařízeních +1 příjmači
 • 7denní archiv včetně možnosti spustit od začátku právě běžící pořad
 • Videopůjčovna se stovkami atraktivních filmů a seriálů
 
 

JAK AKTIVOVAT SKYLINK LIVE TV

 Aktivovat službu Skylink Live TV můžete pomocí čísla vaší satelitní karty nebo pomocí e-mailu a hesla, kterým se přihlašujete do Zákaznické zóny. Pokud Zákaznickou zónu ještě nepoužíváte, bude vám do ní v rámci aktivace služby Skylink live TV automaticky vytvořen účet.

AKTIVOVAT SKYLINK LIVE TV

HBO GO - ONLINE FILMOVÁ DATABÁZE

 
Podlehněte kouzlu HBO GO! Sledujte přes internet ty nejlepší filmy, seriály nebo dokumenty a to přímo ve svém počítači, televizi, tabletu i mobilu. HBO GO je HBO po internetu, jen se v něm neřídíte žádným programem, pouze si vybíráte, co chcete sledovat. Navíc si můžete zvolit, zda se budete dívat na vybraný titul v českém znění, nebo v originále s titulky a hlavně vás při sledování nebude obtěžovat žádná reklama. Tisíce hodin kvalitní zábavy, to je HBO GO!

Jako bonus k balíčkům HBO StandardHBO MaxPack nebo Komplet získáte také přístup do online knihovny HBO GO.
 
 • Dívejte se kdykoliv a kdekoliv
 • Nekonečný archív zábavy
 • Originální audio stopa
hboGO.jpg
filmBOX.jpg

FILMBOX LIVE - ONLINE FILMOVÁ DATABÁZE 
Služba FilmBox Live umožňuje sledovat filmy, seriály a další oblíbenou televizní zábavu online na mobilních zařízeních (tablet, smartphone) i na Smart TV. Službu FilmBox Live najdete na adrese www.filmboxlive.cz a přístup do ní je zahrnut v předplatném balíčků Kombi a Komplet. Přístupové údaje si snadno vyzvednete hned na hlavní stránce svého účtu v Zákaznické zóně.


 
 

NEVÍTE, CO KOUPIT SVÝM BLÍZKÝM JAKO DÁREK?

Mají vaši rodiče nebo kamarádi satelitní TV od Skylinku? Udělejte jim radost dárkovým poukazem na našlapaný programový balíček! Potěšit můžete sportovní fanoušky, filmové a seriálové nadšence i milovníky dokumentů. V našich balíčcích najdete i programy pro děti nebo naopak něco jen pro dospělé.
 

 • Vybrat si můžete kterýkoliv balíček z naší nabídky 1, 3, 6 a 12 měsíců
 • Budete moci sledovat TV pořady živě nebo až 7 dní zpětně z archívu na mobilu, tabletu nebo PC
 • Dárkový poukaz je k dispozici ihned a lze jej vytisknout
 • Na dárkový poukaz můžete napsat vlastní věnování 

V CENĚ PŘEDPLATNÉHO JE ZAHRNUT SERVISNÍ POPLATEK

 
poukazy.jpg
banaxi.jpg

BANAXI - VIDEOPŮJČOVNA

 

Videopůjčovna Banaxi nabízí okolo 500 filmových titulů všech žánrů, od pohádek přes romantiku až dramatům a hororům. To vše v SD nebo HD kvalitě doplněno českým dabingem nebo titulky. Všechny tituly jsou dostupné v aplikaci Skylink Live TV, takže si je můžete pouštět až na 4 zařízeních kdekoliv a kdykoliv. Videopůjčovna je měsíčně aktualizována a doplňována novými filmovými tituly. Filmoví experti ocení osvědčené filmové klasiky české i zahraniční produkce.
 

Každý nový uživatel služby Skylink Live TV získá automaticky přístup do videopůjčovny Banaxi na 1 měšíc zdarma

DRUHÁ KARTA - ŘEŠENÍ PRO DRUHOU MÍSTNOST

Služba Druhá karta vám umožní zrcadlit nabídku z Vaší hlavní karty na další přijímač v domácnosti. Často je tato služba označována jako "Multiroom". Máte-li na vaší hlavní kartě např. balíček Kombi a v druhé místnosti byste se na jeho programy chtěli také dívat, je pro vás karta NEXT se službou Druhá karta ideální. Díky ní budete mít balíček Kombi v obou místnostech a to se zcela nezávislým ovládáním.

Pro zřízení služby Druhá karta je třeba nejprve objednat kartu NEXT. V její ceně je automaticky zahrnuto roční předplatné služby Druhá karta.
 

 • Jednoduché zrcadlení vašeho TV balíčku
 • Sledujte televizi až ve třech místnostech


 
2karta.jpg
 
© 2019 RTS
kontakt PNG.png
ukazkypraci.png
skylink.png
freesat.png
eshop.png
servis .png
PARTNEŘI.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one